Две оранжерии за канабис разби полицията тази нощ, един е задържан.

Криминалисти от отдел "Наркотици" в СДВР са разкрили две модерни оранжерии за отглеждане на марихуана тази нощ, научи "По света и у нас". Едната оранжерия е в столичния квартал "Бояна", а втората в квартал "Драгалевци". Задържан е 32-годишен мъж.

Иззета е суха тревиста маса над 5 кг, и около 320 саксии с канабис, над 30 лед лампи, две везни, саксии, трафове - 15 бр, 2 въздуховода, влагоабсорбатор, препарати, ръкавици за ДНК.

Опасения за стотици хиляди жертви при мощните земетресения във Венецуела
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
Невиждани горещини в Западна Европа: Влакове спират, а училища отменят занятия (СНИМКИ)