Традиционният антиправителствен протест в центъра на Русе тази вечер отново беше мълчалив.
Недоволните насядаха пред Съдебната палата и единствено плакатът "Оставка! Веднага!" подсказваше, че на площада има протестна акция.

Част от присъстващите влязоха в словесен двубой със случайно преминаващи граждани, но до стълкновение не се стигна.

Автор: Виолета Никифорова
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души