Пореден случай на агресия на пътя в Пловдив. Малко след 18.00 часа вчера на кръстовището на булевардите "Шести септември" и "Руски" мъж в неадекватно състояние минава на червен светофар и удря друга кола, която прави ляв завой.
След удара водачката на пострадалия автомобил и дъщеря й, която пътувала с нея, излизат от автомобила, за да огледат щетите, а мъжът започва да ги удря. После се качва в такси, в което припада, а таксиметровият водач подава сигнал в полицията. Мъжът е отведен и настанен в центъра за психично здраве, информираха от пловдивската полиция.
Агресия на пътя в Пловдив причини блокиране на движението в центъра на града преди два дни. Спречкване между двама шофьори за паркомясто е последвано от преследване, засичане и заплашване с пистолет. По случая е задържан 56-годишен мъж от София, на когото са повдигнати две обвинения.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Вече може да ни гледате и в TikTok
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
Тихомир Безлов: Фентанилът е толкова опасен, че човек може да предозира с няколко зрънца
Повече от 8 часа продължава борбата с пожара на АМ "Тракия" при отбивката към Велинград
Бдение в Кричим с надежда за правосъдие след жестокото убийство на млад мъж в Пловдив от тийнейджъри
В капана на фентанила: Кой ръководи трафика и има ли изход за пристрастените?