Офисът на ГЕРБ в Слатина е поредният, станал обект на вандалска проява през изминалата нощ.
Отново са нанесени щети по сградата. Прозорците са залети с боя, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Преди ден обект на посегателства от недоброжелатели станаха клубовете на партията в Лозенец и Изгрев. Преди седмица протестиращи изпочупиха стъклата на офиса на партията в район „Оборище“.
„Няма да толерираме подобно грубо погазване на обществения ред. Ще предприемем всички законови мерки срещу посегателството“, категорични са от столичната организация на ГЕРБ.
Спор между управляващите и част от опозицията заради Закона за съдебната власт
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" в района на Мало Бучино (СНИМКИ и ВИДЕО)