Рано тази сутрин служителите на общинската фирма отивали да си купят кафе от павилион на централен булевард, когато трима млади мъже започнали да им се подиграват и да ги обиждат.
Стигнало се до саморазправа, при която пострадали двама работници на фирмата по почистване. Единият от тях е в болница, каза за БНТ управителят на общинската фирма Васил Бачев. Той потвърди, че служителите му са отивали на работа, когато са станали обект на агресия.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив