Прекъснаха мача на Григор Димитров във Вашингтон заради дъжд

Григор Димитров
07:17, 05.08.2022
Чете се за: 01:35 мин.

Българският тенисист Григор Димитров и неговият опонент Себастиан Корда ще доиграят мача помежду си тази вечер след 20.30 часа.

Двубоят от 1/8-финалите на турнира във Вашингтон, който е от сериите АТП 500, беше прекъснат заради дъжд при резултат 6:4 в първия сет и 40-40 в първия гейм на втория сет при сервис на американеца.

Началото на срещата се забави заради трисетовите мачове преди това, както и заради валежите.

Григор Димитров започна мача много силно, като успя да пробие своя съперник още в първия гейм и в крайна сметка спечели сета с 6:4.

При успех над Себастиан Корда българинът ще се изправи срещу Микаел Имер (Швеция), който отстрани финландеца Емил Руусувуори с 6:3, 6:7(3), 6:4.

В първия си мач във Вашингтон Григор Димитров победи с 6:1, 3:6, 7:5 французина Адриан Манарино.

Чете се за: 01:10 мин.
Александър Зверев надви Борна Чорич и ще играе в третия кръг на турнира по тенис в Мадрид
23:37, 26.04.2024
Владимир Николов: Много усилия и търпение бяха осмислени със спечелената титла
22:26, 26.04.2024
Александър Попов: Сребърните медали не са утеха
22:17, 26.04.2024
Националите продължават на четвъртфиналите на Държавното първенство по бадминтон
22:11, 26.04.2024
Една победа, две ремита и три загуби за българките на европейското индивидуално първенство по шахмат
Чете се за: 02:05 мин.
Българските състезатели завоюваха пет медала в първия ден на турнира по борба "Петко Сираков - Иван Илиев"
21:23, 26.04.2024