"На професионалния празник на полицаите искам да им благодаря, че в тези тежки месеци заедно с лекарите са нашата най-силна опора". Това написа премиерът Бойко Борисов в официалния си Фейсбук профил по повод празника на служителите на реда.
"Преживяха и изтърпяха много. Винаги бяха на първа линия срещу вируса, където рискът е най-голям. Далеч от дома и семейството. Но дори и за миг не отстъпиха. Дори когато бяха атакувани от провокатори", допълва Борисов.
Премиерът пожелава на полицаите здраве и сили, за да продължат заедно да се борят срещу престъпността и контрабандата.
"Полицаите имат моето огромно уважение и ангажимент непрекъснато да подобряваме условията им за работа.
На Архангеловден празнуват и много именици. Бъдете здрави и благословени!", допълва още Борисов.
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността, а истинските ни политики ще се видят през 2027 г.
Владислав Горанов, ГЕРБ: Очаквахме по-амбициозен бюджет, а не констатация, че се продължава наследеното
Президентът Йотова изрази съпричастност към венецуелския народ след земетресенията
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
При акция в Созопол: Полицията иззе голямо количество райски газ и кокаин
След мощните трусове във Венецуела: Измеренията на човешката трагедия и хуманитарната криза
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи плакет от ORF на конкурса "Евровизия 2026"