"Ако аз назначавах служебното правителство, нямаше да бъдем свидетели на подобна държавна немощ". Това каза президентът Румен Радев в отговор на въпрос дали ще поиска оставката на служебния вътрешен министър след отправените критики за честността на изборите.
"Въпросът не е в останките, въпросът е върху контрола на министрите и вие трябваше да сте много по- настойчиви, когато сглобката в апетита си за власт схруска конституцията", каза президентът Румен Радев.
Велислав Величков, ПП: Премиерът трудно ще поеме риск без широка обществена подкрепа да се самопостави в ролята на Орбан
Даниел Вълчев: Въпросът е дали България има самочувствието да постави своите интереси
Илхан Кючюк: Дълги години сме били жертва на двойствеността на европейските политики
От 60 цента до 45 евро: Колко струва сянката по Черноморието това лято?
Екстремни жеги в Западна Европа: Затворени училища, температурни рекорди и извънредни мерки (СНИМКИ)