Зала „Арена Ботевград“ ще бъде изпълнена до краен предел за последното домакинство на България от квалификациите за Евробаскет 2025.
Ден преди решителния мач България – Швеция от квалификациите за Евробаскет 2025 всички билети за срещата вече са продадени, съобщиха от Българската федерация по баскетбол.
След като бе преустановена онлайн продажбата заради изчерпване на предвидените за целта пропуски, за часове бяха изкупени и останалите налични билети, които се продаваха в „Арена Ботевград“.
Касите на залата отвориха за първи път днес, но заради големия интерес още в ранния следобед вече всички билети бяха продадени.
Така България ще приеме Швеция пред пълна до край „Арена Ботевград“ в последното си домакинство от квалификациите.
Мачът е на 20 февруари, четвъртък, от 19:30 часа.
Баскетболните националки до 18 г. влетяха с гръм и трясък в Топ 8 на европейското
Балкан привлече в школата си старши треньора на националния тим на България за момичета U16
Антимафиоти от Русе първи засекли следите на групата, произвеждала фентанил в София
Сметната палата образува производство за конфликт на интереси при Делян Пеевски