Шофьори от Несебър организираха протестно шествие срещу високите цени на горивата. Според тях това е спекула.
Настояват правителството да се намеси и да намали акциза на горивата. Цената на дизела по морето тази седмица надмина 3 лв. за литър.
Протестът в Несебър беше подкрепен и от украинци, които са настанени в хотелите в Слънчев бряг. По думите им докато войната не свърши, цената на горивата ще продължава да се качва, а от там ще поскъпват и стоките.
Протестното шествие премина по улиците на Несебър, а автомобилите образуваха колона за пътя за Варна.
Бюджет с 5,7% дефицит за 2026 г. представи финансовият министър Гълъб Донев
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Масло почти без мляко: Глобиха две български фирми, които са го предлагали на пазара