Състезатели от клубове по гребане и кану-каяк от Пловдив, както и техни родители и треньори протестираха пред Общинския съвет срещу намерението на местната власт залата им, в която тренират от години, да им бъде отнета. Идеята на общинската администрация беше хангарите да бъдат дадени на концесия на клуб по бойни спортове. След разговор с кмета на града Костадин Димитров, точката беше оттеглена за разглеждане, а следващата седмица ще има среща с клубовете, за да обсъдят по-нататъшни действия.

Хангарите, където тренират децата са на повече от 50 години и в тях се помещават съблекалнята, фитнесът и базата за подготовка. Преди година съблекалните са били частично ремонтирани със средства от родителите. В двата клуба тренират над 150 деца.



Битово-фекално замърсяване е причината за измирането на риба във Варненското езеро
Започва разширяване на канализационната мрежа в столичния квартал "Горубляне"
Първият поклоннически път в България официално беше открит в Созопол (СНИМКИ)
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?