ПСЖ и Олимпик Лион се класираха за четвъртфиналите в турнира за Купата на Франция

псж олимпик лион класираха четвъртфиналите турнира купата франция
09:52, 08.02.2024
Чете се за: 01:07 мин.

Пари Сен Жермен се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Франция след успех с 3:1 над Брест.

Килиан Мбапе даде преднина на домакините в 34-ата минута, а 180 секунди по-късно Данило удвои. Стив Мюние върна един гол в 65-ата минута, но малко след това съотборникът му Лилиан Брасие получи червен картон. Гонсало Рамош оформи крайното 3:1 в добавеното време на двубоя.

Олимпик Лион победи с 2:1 Лил и също продължава напред в турнира. Попаденията за домакините отбелязаха Гифт Орбан и Раян Шерки, а за Лил точен бе Алесандро Рибейро.

Джими Бътлър записа 16-и трипъл-дабъл в кариерата си при успеха на Маями над Сан Антонио
Пеевски: ПП-ДБ трябва да преживеят Външно министерство