От утре спортните състезания ще се провеждат при заемане на не повече от 50% от местата за публика, при спазване на физическа дистанция от най-малко метър и половина и носене на защитни маски за лице.
Това стана ясно след среща между министъра на здравеопазването д-р Стойчо Кацаров, изпълнителния директор на ПФК ЦСКА Пламен Марков и представители на фен клуба на футболния отбор.
Решението е взето на база подобряване на епидемичната обстановка и отчитане на значителен спад на случаите на COVID-19 у нас. Промяната ще бъде отразена в заповед, която ще бъде издадена до края на днешния ден.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си