Специализираният наказателен съд пусна под домашен арест певицата Лиляна Деянова. Заедно с брат си - Александър Деянов и бизнезпартньора си - Мартин Димитрова, ЛиЛана е обвинена за участие в организирана престъпна група за незаконно усвояване на евросредства.
Според съда, няма опасност тя да се укрие или да извърши друго престъпление и трябва да се търси баланс между интересите на досъдебното производство и правата на обвиняемата. Решението не е окончателно.
Лиляна Деянова ще може да напусне ареста, ако Апелативният съд потвърди наложената ѝ по-лека мярка. Защитата на ЛиЛана ще обжалва домашния арест.
Издирването на 11-годишната Наталия продължава: МВР опроверга информацията, че пастрокът ѝ е бил забелязан в село Величково
20-годишен младеж загина, след като се вряза с автомобила си в паркиран камион в Добринище
Десет души са задържани при операция срещу схема за рент-а-кар измами на стойност около 900 000 евро
След тежките катастрофи: Превозвачите настояват за повече контрол, но и за по-добра инфраструктура
Огромен пожар унищожи ферма със 150 животни в село Мендово, щетите са за над 30 000 евро