Реал Мадрид се измъчи срещу четвъртодивизионен тим, но все пак продължава за Купата на Краля

00:57, 04.01.2023
реал мадрид вкара пет гола селтик спечели групата шампионската лига

Отборът на Реал Мадрид постигна минимална победа с 1:0 при визитата си на четвъртодивизионния Касереньо в първия си двубой от турнира за Купата на Краля.

Единственото попадение на „Естадио Принц Филип“ бе отбелязано в 69-ата минута, когато Дани Себайос комбинира с Родриго по левия фланг. Бразилецът напредна, освободи се от опеката на двама противникови футболисти, нахлу в наказателното поле и с фалцов удар с десния крак се разписа в далечния ляв ъгъл на вратата на Иван Морено Хименес.

В събота Кралският клуб гостува на Виляреал в двубой от 16-ия кръг на испанската Ла Лига.

„Белите“ заемат второто място в класирането с актив от 38 точки, колкото има и лидерът Барселона, но каталунците са с по-добра голова разлика.