Реал (Мадрид) се справи с Алавес за едно полувреме при завръщането на Анчелоти

10:12, 15.08.2021
Чете се за: 01:25 мин.
реал мадрид справи алавес едно полувреме завръщането анчелоти

Отборът на Реал (Мадрид) започна новия сезон в Ла Лига с убедителен успех с 4:1 при гостуването си на Депортиво Алавес.

Мачът беше повторен дебют за Карло Анчелоти като наставник на "белите", след като той замени на поста Зинедин Зидан.

След нулево първо полувреме мадридчани изковаха победата в началните минути на втората част, когато в рамките на 17 минути отбелязаха три безответни гола.

Първо, в 48-ата минута Карим Бензема откри резултата, а в 56-ата Начо Фернандес удвои аванса на гостите, след като засече центриране на Лука Модрич.

Отново Бензема направи резултата 3:0 в 62-ата минута, възползвайки се от неразбория в отбраната на Депортиво Алавес.

Домакините все пак върнаха едно попадение три минути по-късно, когато Хоселу се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря Тибо Куртоа.

Крайното 4:1 оформи Винисиус Жуниор в добавеното време на мача, оползотворявайки подаване на новото попълнение на Реал Давид Алаба.

Луцифер заля с невиждана гореща вълна Италия (Снимки)