Реал Сосиедад е първият полуфиналист за Купата на Испания

Възпитаниците на Иманол Алгуасил се наложиха над Селта Виго

08:10, 24.01.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Реал Сосиедад

Реал Сосиедад победи Селта Виго с 2:1 в четвъртфинален мач от турнира за Купата на Испания. Тимът продължава към полуфиналите след попадения на Микел Оярсабал и Шералдо Бекер.

През първото полувреме на стадион "Балаидос" във Виго гостите откриха резултата още във втората минута. Микел Оярсабал засече с глава прострелно подаване във вратарското поле на Микел Мерино.

След паузата футболистите на Иманол Алгуасил удвоиха преднината си. Шералдо Бекер се озова сам срещу вратаря и с удар по земя извън наказателното поле направи резултата 2:0.

Домакините стигнаха само до почетно попадение. В добавеното време на двубоя появилият се на почивката Лука де ла Торе шутира в далечния ъгъл и оформи крайния резултат.

Какво ще се случи с децата по казуса с жестокото убийство в "Драгалевци"? - говори адвокат Йорданка Бекирска