"Ролинг Стоунс" се завърнаха на сцена месец след смъртта на един от основателите на групата и барабанист Чарли Уотс.
На концерта в Сейнт Луис паметта му беше почетена с негови снимки и клипове. Американското турне на "Ролинг Стоунс" се казва "Без филтър" и за първи път от 1963 година е без Уотс. Той почина през август след операция, по неуточнена причина.
Повече от 60 000 пяха заедно с рок-ветераните и скандираха "Чарли", а вокалистът Мик Джагър сподели, че за него това е било много емоционален момент.
Фенове и музиканти скърбят за Чарли Уотс
Стив Джордан зае мястото на Чарли Уотс на барабаните. Турнето ще приключи през ноември, като групата планира още 12 концерта.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив