Роналдо остана разочарован от равенството с Евертън (ВИДЕО)

роналдо остана разочарован равенството евертън видео
17:26, 02.10.2021

Звездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо не скри разочарованието си след равенството на "червените дяволи" с гостуващия Евертън от 7-ия кръг на Висшата лига.

Срещата на "Олд Трафорд" завърши при резултат 1:1, а в 85-ата минута ВАР отмени втори гол на "карамелите", дело на Йери Мина.

Мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер остави на пейката португалеца, като този ход определено не бе в полза на домакините.

Все пак Кристиано се появи в игра в 57-ата минута, но не успя да помогне да своя тим да се добере до трите точки.

След последния съдийски сигнал на Майкъл Оливър камерите заснеха Роналдо да се отправя към тунела на "Олд Трафорд" видо недоволен. Португалецът дори не прие поздравите от противниковите състезатели.