Сампдория измъкна точка от Интер след нулево реми в Дженоа

08:06, 14.02.2023
Чете се за: 01:12 мин.
Сампдория Интер

Последният двубой от 22-рия кръг на Серия А между Сампдория и Интер завърши при резултат 0:0.

Гостите имаха добра възможност да открият резултата на стадион "Луиджи Ферарис" в Геноа още във втората минута. Емил Аудеро спаси плътен удар на Ромелу Лукаку.

След почивката стражът на домакините отрази изстрели на Хакан Чалханоглу и Франческо Ачерби, за да запази суха мрежа.

Интер остава на втората позиция в класирането с актив от 41 точки, с 15 по-малко от лидера Наполи. Сампдория заема предпоследното 19-о място в подреждането с 11 пункта.

В друг шампионатен мач, игран по-рано, Верона победи Салернитана с 1:0. Точен за победителите бе Сирил Нгонге.

Българските спасители: Видяхме апокалипсис в Турция, предстои работа с психолози
Кметът на Перник: Напуснах БСП заради влошената среда и постоянната омраза, токсичността в партията