Сантос е на полуфинал за "Копа Либертадорес"

12:48, 17.12.2020
Чете се за: 00:27 мин.
сантос полуфинал копа либертадорес

Бившият тим на легендарния Пеле и бразилската супер звезда Неймар разгроми Гремио с 4:1 в бразилското дерби от четвъртфиналите на турнира за Копа Либертадорес.

Кайо откри резултата още в първата минута, а Мариньо удвои преднината на тима в 16-та минута.

Отново Кайо бе точен в 54-та минута, за да направи преднината на своя тим класическа, преди Тасиано да намали за Гремио в 81-та.

Само две по-късно обаче Сантос възстановиха аванса си от три попадения чрез Лаерсиу, който оформи ио крайното 4:1

Така след равенство 1:1 в първата среща, с общ резултат 5:2 Сантос се класира за полуфиналите, където ще играе срещу победителя от аржентинския сблъсък между Расинг и Бока Хуниорс.

Първият полуфиналист в турнира пък стана друг тим от страната на кафето в лицето на Палмейрас, който елиминира Либертад (Парагвай) с общ резултат 4:1.