сърбия победи русия арена армеец
21:18, 03.06.2018
Чете се за: 00:18 мин.
Европейски волейбол

Сърбия се наложи над Русия с 3:2 (20:25, 25:23, 25:23, 22:25, 15:12) в среща от Лигата на нациите по волейбол за мъже в София.

Дражен Лубурич направи страхотен мач за победителите с 29 точки, а 13 добавиха Марко Ивович и Сречко Лисинац.

За руснаците Дмитрий Мусерски наниза 23 точки, а Егор Клюка допринесе с 18.

Русия заема четвъртото място във временното класиране след пет изиграни мача с 10 точки, а Сърбия е седми със 7.

България заема девета позиция с 6 точки, а по-късно днес приема Австралия.

Едноличен лидер е Полша с пълен актив от 15 точки.

Още Европейски волейбол

Николай Иванов за Треньорската конвенция на СЕV: България ще бъде отново в центъра на много важно събитие от най-висок ранг
13:52, 19.09.2023
Чете се за: 03:50 мин.
Женският ни национален отбор по волейбол загуби драматично от Бразилия в пет гейма
12:38, 19.09.2023
Чете се за: 04:25 мин.
Любомир Ганев уважи галавечерта по случай 50-годишнината на Европейската волейболна конфедерация CEV
Чете се за: 03:15 мин.
Габриеле Антола от щаба на женския ни национален отбор по волейбол подписа с Пиаченца
12:31, 13.09.2023
Чете се за: 02:27 мин.
Италия - Франция и Полша - Словения са полуфиналите на ЕвроВолей 2023
08:02, 13.09.2023
Лоренцо Мичели: Любо Ганев е голям мечтател, подмладяването е за Олимпийските игри през 2028
19:21, 12.09.2023
Чете се за: 03:07 мин.
Радостина Маринова: Трябва да използваме опита и самочувствието от европейското първенство
18:55, 12.09.2023
Чете се за: 02:37 мин.
Франция се класира за полуфиналите на Евроволей 2023 за мъже след чиста победа над Румъния
22:50, 11.09.2023
Чете се за: 02:02 мин.