Състоянието на треньора на Лудогорец Павел Върба се подобрява.
Чешкият специалист се чувства добре под грижите на лекарите в русенската клиника "Медика".
Върба бе приет в тежко състояние в болница в сряда заради дълбока венозна тромбоза.
Лечението на Върба в болнични условия е консервативно, като в момента той се нуждае от пълен покой.
Треньорът на Лудогорец ще остане в клиниката една седмица.
ПФК Лудогорец още веднъж благодари на лекарите за грижите, които полагат за бързото възстановяване на Павел Върба.
Поради извънредните обстоятелства планираната за петък онлайн пресконференция на Върба се отлага.
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души