Сасуоло с минимален успех над Фиорентина

сасуоло минимален успех фиорентина
09:06, 07.01.2024

Сасуоло победи Фиорентина с 1:0 в мач от 19-ия кръг на Серия А. Домакините откриха резултата още в 9-ата минута, когато Андреа Пинамонти прати топката в мрежата. Сасуоло стигна до втори гол в 19-ата минута чрез Доменико Берарди, но той бе отменен поради засада.

В 47-ата минута домакините вкараха нов гол чрез Кристиан Торствед, но и този гол бе отменен след намесата на ВАР.

Фиорентина получи дузпа в 62-ата минута, но ударът на Джакомо Бонавентура бе отразен от Андреа Консили.

В 66-ата минута Лукас Мартинес Куарта отбеляза след добавка за Фиорентина, но отново намесата на ВАР остави резултата непроменен.

Така Сасуоло се изкачи на 14-то място с актив от 19 точки. Фиорентина остава на 4-тата позиция с 33 пункта.

Росен Желязков поиска проверка защо не са били поканени депутати на Богоявленския водосвет
Наследство от Античността: Откриха реставрирания дворец на Филип Втори (СНИМКИ)