90 СУ "Ген. Хосе де Сан Мартин" в софийския квартал Люлин има модерен център с различни зони за обучение в сферата на науките.
Директорката на училището Емилия Иванова заяви в "Денят започва", че са кандидатствали по програма на Министерството на образованието и науката и са спечелили голям проект.
Наричат мястото - център на бъдещето.
Вижте повече във видеото
Гледайте още теми от "Денят започва"
Репортер: Софи Цветкова
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"