Седем футболисти от представителния отбор на Ботев (Враца) са с положителни проби за коронавирус, съобщиха от клуба.
Планираната проверка срещу Царско село идния петък на този етап остава в програмата, ако няма повече заразени играчи, като шанс за изява в нея ще получат младоци от дублиращия състав на врачани.
"За съжаление Covid-19 не подмина и нашия отбор. За първи път от началото на пандемията 7 футболисти от клуба са с положителни проби. Пожелаваме им бързо възстановяване и да са на линия за следващия официален мач. Проверката срещу Царско село идният петък ще се проведе, стига да нямаме нови заразени. В нея шанс за изява ще получат и няколко момчета от дублиращия ни отбор", обявиха от Ботев.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг