Септември (София) е на победа от директно класиране в Първа лига

септември софия победа директно класиране първа лига
20:50, 04.05.2022
Чете се за: 01:05 мин.

Отборът на Септември (София) продължава със силните си изяви през пролетния дял на сезона във Втора лига.

В двубой от 35-ия кръг на Лигата, селекцията на Славко Матич спечели с 3:0 домакинството си на дубъла на Ботев (Пловдив) и си гарантира минимум участие на бараж за влизане в елита. Ако успее да постигне още една победа до края на кампанията, Септември ще се класира директно за Първа лига.

Първото попадение за столичани в днешния мач бе отбелязано в 49-ата минута, когато Асен Георгиев се разписа с глава след центриране от ъглов удар.

Александър Тодоров удвои преднината на домакините в 70-ата минута с удар от далечна дистанция, а крайното 3:0 в полза на Септември оформи Атанас Кабов с гол в 81-ата минута. а и не се стигна.

Григор Димитров даде само три гейма на Шварцман по пътя си към 1/8-финалите в Мадрид
Психичноболни, хора с увреждания и деменция са настанявани заедно в домове за възрастни