Ден на траур в Сандански след жестокото убийство на две деца на 3 и 5 години. По първоначална и непотвърдена все още информация, извършителят е майката. Тя и съпругът ѝ, който е баща на децата, са задържани.
Целият град е потресен от жестокото убийство, извършено в късния следобед вчера. Предполагаем извършител е майката на децата.
Майка уби двете си деца в Сандански
Според кмета на Сандански са били подавани сигнали в социалните служби за проблеми в семейството. От Агенцията за социално подпомагане заявиха, че няма да коментират подробности по случая заради образуваното досъдебно производство.
Автор: Станислава Николова
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра