Сестри Стоеви спечелиха турнира в Алмере

сестри стоеви спечелиха турнира алмере
17:03, 14.10.2019
Чете се за: 00:20 мин.
Други спортове

Сестрите Габриела и Стефани Стоеви спечелиха титлата в надпреварата на двойки от турнира по бадминтон от сериите "Tour Super 100" на световната федерация в холандския град Алмере.

Във финала европейските шампионки надиграха с 21:10, 22:20 точки японките Рин Иванага и Кие Наканиши.

Българките нямаха проблеми в първия гейм, който спечелиха на 10 точки, а във втория, който бе доста по-равностоен, пропуснаха пет последователни мачбола, преди да затворят срещата при шестата си възможност.

Сестри Стоеви спечелиха трофея в Алмере, губейки само един гейм в общо пет мача.

Източник: БНР

Още Други спортове

Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
00:00, 04.05.2024
Чете се за: 00:50 мин.
Калояна Налбантова достигна до четвъртфиналите на турнир по бадминтон в Люксембург
22:19, 03.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Кристин Кръстева се класира 30-а в многобоя при девойките на европейското първенство по спортна гимнастика
21:50, 03.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Макс Верстапен най-бърз в свободната тренировка за Гран при на Маями
21:43, 03.05.2024
Чете се за: 01:12 мин.
Боряна Калейн завърши втора, Стилияна Николова е трета в квалификациите на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
Чете се за: 01:50 мин.
Киров влезе във финала на 10 м пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
16:58, 03.05.2024
Верстапен сложи край на спекулациите за преминаване в Мерцедес
14:49, 03.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Калейн временно е на втора позиция в квалификацията на Европейската купа, Николова е трета
14:00, 03.05.2024
Спортни новини 03.05.2024 г., 12:20 ч.
12:20, 03.05.2024
Альоша Илиев стана носител на пояса "Васил и Георги Илиеви" в 28-о издание на едноименния турнир по класическа борба
11:45, 03.05.2024
ДРУГИТЕ новини: За чисто море