Севиля започна неделната програма в 31-я кръг от Ла Лига с победа

"Андалусийците" победиха Лас Палмас като гост с 2:0.

севиля започна неделната програма кръг лига победа
17:40, 14.04.2024
Чете се за: 00:57 мин.

Севиля спечели с 2:0 като гост срещу Лас Палмас в първа среща от неделната програма в 31-я кръг от Ла Лига.

Домакините играха почти цял мач с човек по-малко, заради червен картон на Саул Коко, който бе отстранен от игра заради грубо нарушение.

Две минути преди почивката Юсеф Ен-Несири изведе отбора от Андалусия напред в резултата след точен удар с глава и асистенция на Неманя Гудел.

Севилци се добраха и до второ попадение в добавеното време чрез Доди Лукебакио.

Севиля се намира на 13-то място в класирането с 34 точки след седмия си пореден успех срещу този съперник.

Лас Палмас има три точки повече на 12-та позиция в Ла Лига.

България завърши с общо осем медала на Световната купа по художествена гимнастика в София (ОБЗОР)
Израелската отбранителна система е определяна като една от най-ефективните в света