Аржентинецът се подложи на операция.
Нападателят на Рома Пауло Дибала отпътува за Лондон, където ще се подложи на операция на сухожилие на лявото коляно.
Аржентинският футболист е придружаван от съпругата си Ориана и агента си. Очаква се Дибала да бъде извън терените 5-6 месеца.
Веднага след операцията Дибала ще се завърне в Рим.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата