Шави и Рафиня изгарят за два мача след червените картони срещу Хетафе

18:19, 14.08.2023
Чете се за: 01:32 мин.
шави помоли феновете търпение

Треньорът на Барселона Шави Ернандес и футболистът на тима Рафиня ще получат наказание от два мача след получените червени картони в мача от откриващия кръг на испанската Ла Лига срещу Хетафе, информира Mundo Deportivo.

Припомняме ви, че в неделя вечер "каталунците" започнаха защитата на титлата си с нулево равенство при визитата си на отбора от предградията на Мадрид.

В края на първата част Рафиня остави съотборниците си с човек по-малко за удар без топка срещу съперник.

В средата на второто полувреме и наставникът на Барса Шави бе изгонен за бурния си протест срещу съдийското решение да не отсъди нарушение срещу негов футболист, който се откъсваше сам срещу вратаря на домакините.

След края на срещата испанският специалист си позволи да критикува арбитъра Сесар Сото Градо за добавените 9 минути на втората част.

Очаква се Рафиня и Шави да пропуснат следващите два двубоя на Барселона в първенството - срещу Кадис и Виляреал.

Млякото и млечните продукти са поскъпнали с близо 50% през последните 4-5 години