Шествие протест в подкрепа на палестинците в Ивицата Газа и Западния бряг се проведе в София. То е част от международната акция срещу геноцида в Газа, която този уикенд се провежда в множество градове в Европа, Северна, Южна Америка и Африка.
Подкрепящите палестниците се събраха пред НДК и поеха на шествие към Министерството на здравеопазването. Там поискаха страната ни да прекрати сътрудничеството си в здравната област с Израел, тъй като с действията си Тел Авив е направил невъзможно хората в Ивицата Газа да получават здравна помощ.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг