Срокът за извънредното положение да бъде удължен до 13 май.
Предложението е на правителството. В мотивите се казва, че: Натискът върху здравната система може да бъде намален единствено чрез удължаване на сроковете и мерките за социална изолация и за борба с пандемията, за да бъде ефективно овладяна.
Идеята на кабинета се подкрепя и от Националния оперативен щаб. Решението трябва да бъде взето от НС.
Асоциацията на медиаторите в България се срещна с виетнамска правителствена делегация с цел обмяна на опит
Ловчанският митрополит Гавриил бе награден с орден „Св. св. Кирил и Методий“ – I степен
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк