Волейболистката на Левски е категорична, че по-важни са самите победи, а не начинът, по който идват.
Волейболистката на Левски Славина Колева сподели радостта си, след като "сините" победиха ЦСКА с 3:1 гейма във втория мач от полуфиналната серия в женския волейболен елит.
Възпитаничката на Радослав Арсов е категорична, че по-важни са самите победи, а не начинът, по който идват.
"Най-важно е, че победихме. Водим 2:0 в серията. Няма значение кой колко точки има. Като отбор, трябва да побеждаваме заедно. Разсеяхме посрещането в третия гейм, изнервихме се и настъпи хаус. В четвъртия гейм се събрахме и завършихме мача", сподели тя.
Според нея ЦСКА все още има шансове да покаже добра игра.
"ЦСКА е отбор с име. Надяваме се по-добрият да победи в третия мач", допълни волейболистката.
Вижте цялото интервю във видеото.
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Панама и Хърватия се изправят един срещу друг в търсене на първи точки на Мондиал 2026
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?