славия хебър завършиха наравно контрола
Снимка: ПФК Славия
17:18, 24.09.2022
Чете се за: 01:25 мин.

Отборите на Славия и Хебър Пазарджик завършиха наравно 1:1 в приятелска среща, игра на стадион "Александър Шаламанов" в столицата.

Футболистите на Владимир Манчев поведоха в резултата още в 11-ата минута на двубоя с гол на холандеца Валпорт.

Селекцията на Златомир Загорчич успяха да изравнят в края на първото полувреме, когато Ахмед Ахмедов отбеляза красив гол с глава, след перфектно центриране в наказателното поле на Христо Попадийн.

Всички налични играчи на Славия, които не бяха ангажирани с мачове за националните гарнитури, взеха участие в срещата.

В петък, 30 септември, от 19.30 часа "белите" се изправят срещу Ботев в Пловдив в мач от 12-ия кръг на Първа лига.

Хебър пък гостува на Арда в Кърджали в четвъртък, 29 септември, от 20.15 часа също в мач от 12-ия кръг на футболното ни първенство.

МВР залови нови 27 дрогирани и 23 пияни шофьори за ден
Димитър Кузманов: Завръщането на Григор Димитров и феновете е най-хубавото нещо на Sofia Open