Столичнит тим се наложи над Дея спорт
Славия се класира за полуфиналите в женското първенство по волейбол. "Белите" се наложиха с 3:1 (25:19, 25:23, 16:25, 25:18) у дома срещу Дея спорт в трети мач от четвъртфиналната серия между двата отбора.
Воденият от треньора Иван Димитров състав триумфира в плейофа с 2:1 успеха и в следващата фаза ще се изправи срещу шампиона Марица Пловдив.
Столичанки поведоха с 2:0 след 25:19 и 25:23, но след това отборът от Бургас се върна в двубоя при 25:16 в своя полза.
В четвъртия гейм "белите" отново показаха по-силна игра и се поздравиха с краен успех при 25:18.
Полуфиналната серия между Марица и Славия започва на 31 март.
България стартира с убедителен успех на Балканското първенство по волейбол до 18 години
Националният ни отбор по волейбол за мъже под 22 г. победи Португалия в първата си контрола преди европейското, ясен е съставът
Дунав (Русе) започва селекцията за третия си пореден сезон във волейболния елит при мъжете
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра