Славия загуби от новака в елита Хебър в последната си контрола от лагера в Банско

славия загуби новака елита хебър последната контрола лагера банско
Снимка: ПФК Славия
16:04, 28.06.2022
Чете се за: 00:57 мин.

Отборът на Славия допусна поражение в последната си приятелска среща от подготвителния лагер в Банско.

Съставът на Златомир Загорчич загуби с 1:2 от новака в елита Хебър Пазарджик след изиграването на три полувремена по 30 минути.

Тодор Чаворски на два пъти беше точен за отбора от Пазарджик, като второто попадение беше от дузпа. Емил Стоев се разписа за "белите" в 70-ата минута.

Славия се завръща в София по-късно днес и до началото на новия сезон ще се подготвя на своята клубна база.

В петък от 18.15 часа столичани ще изиграят контролна среща със втородивизионния Спортист Своге, преди която ще бъде официалното представяне на отбора за следващия шампионат.