ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Славко Матич: Катар ще изненада България, там се работи професионално

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
славко матич катар изненада българия работи професионално
Слушай новината

Българският национален отбор продължава подготовката си за предстоящата контролата с Катар.

В събота, 26 март, „лъвовете“ се изправят срещу домакина на Световното първенство от 19:30 часа българско време, като срещата ще бъде излъчена пряко в ефира на БНТ 3 и онлайн на bntnews.bg/sport. Студийната програма започва точно в 19.00 часа.

Интересна гледна точка към двубоя изказа старши-треньора на втородивизионния Септември (София), който е бил наставник на двата водещи отбора в азиатската страна – Ал Ахли и Ал Шамал.

Според сърбина, от приятелската среща и от целия Мондиал трябва да се очаква неочакваното.

„Мисля, че в предстоящата среща ще бъдете изненадани от това, колко напред е Катар като национален отбор. В треньорския щаб има специалисти от Испания, които вече 10 години работят там. През последното десетилетие напреднаха страхотно и спечелиха Купата на Азия“, заяви Славко Матич пред БНТ.

Той е категоричен, че Катар ще изненада България с бърз и агресивен футбол.

„Ще бъдете изненадани с физическата им подготовка. В това отношения са максимално професионални и разполагат с всички условия като в най-големите отбори по света“, завърши Матич.

Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?