Ще остане мъгливо до края на деня. Затоплянето ще продължи и през следващите дни. В районите без мъгла температурите ще надхвърлят 10 градуса, каза в "Денят започва" Анастасия Стойчева от НИМХ.
По думите ѝ утре и в сряда ще има повече облаци.
"Валежи от дъжд са възможни, има и опасност от поледици", допълни Анастасия Стойчева.
Не се очакват съществени валежи през следващите дни.
"До края на месеца ще остане с по-високи температури", каза още синоптикът.

Снимка: БГНЕС
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
След катастрофите на АМ "Тракия" и "Струма": Кога мантинелите са ефикасни?
Да пораснеш в интензивното: Бебе живя половин година в реанимацията на "Майчин дом"