С 58 гласа "за" Столичният общински съвет прие доклада за възлагане на "Топлофикация София" ЕАД да проведе преговори с цел компенсиране на увеличените разходи на дружеството вследствие на значителния ръст на цените на природния газ и въглеродните емисии през 2021 г.
Двама не успяха да гласуват онлайн. Против беше само Борис Бонев.
Следва да бъден излъчен преговорен екип, който заедно с дружеството, да проведат срещи с отговорните институции – Министерство на енергетиката, Българския енергиен холдинг, "Булгаргаз".
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк