Спартак Варна и Левски не успяха да си отбележат гол

Нулево равенство във Варна.

Спартак Варна Левски
Снимка: Startphoto.bg
21:07, 31.08.2024

Спартак Варна и Левски не успяха да си отбележат гол и завършиха 0:0 в мач от 7-ия кръг на Първа лига.

В началните минути на мача двата отбора не успяха да създадат сериозни ситуации. Варненци можешеха да открият резултата, но след удар на Кристиан Илич топката рикошира и излезе в корнер.

В първата минута на добавеното време на първото полувреме Майкон бе изведен отляво в наказателното поле на домакините и стреля по диагонал, но вратарят Мартин Величков успя да избие.

След почивката Левски можеше да поведе в резултата. След изчистване на топката от наказателното поле на домакините, топката стигна до Алдаир, който шутира от около 20-ина метра, но вратарят Мартин Величков изби.

В 55-ата минута Алдаир изведе в отлична позиция отляво Евертон Бала, който отправи удар, но вратарят на Спартак Мартин Величков успя да спаси.

С точката Левски остава начело във временното класиране с 16, а варненският тим е втори с две по-малко преди изиграването на останалите мачове от кръга.

Близките на Ружди Ружди отпразнуваха успеха му на паралимпийските игри (ВИДЕО)