2-годишното дете, пострадало при инцидента с камион за боклук в "Люлин", е в стабилно състояние. Това съобщиха от пресцентъра на УМБАЛСМ "Н.И. Пирогов".
Детето е прието в болницата с рана на главата и охлузване на крака.
След обстоен преглед е установено, че раните са повърхностни. Те са обработени, а детето остава за наблюдение.
С него постъпва и 62-годишна жена без жизнени показатели и с травми, несъвместими с живота.
След проведени реанимационни мероприятия, лекарите констатират смъртта ѝ, допълват от спешния център.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра