ИЗВЕСТИЯ

Моите новини
Четирима са задържани за побоя над директора на полицията...
Чете се за: 04:37 мин.
Модната легенда Джорджо Армани почина на 91 години
Чете се за: 01:45 мин.

ЗАПАЗЕНИ

Станилия Стаменова остана извън финала на ЕП по кану-каяк

Чете се за: 01:02 мин.
Спорт
станилия стаменова остана извън финала кану каяк
Слушай новината

Българската състезателка по кану-каяк Станилия Стаменова завърши на пето място в дисциплината 200 метра от програмата на Европейското първенство в Познан, Полша.

Стаменова, която ще участва и на Олимпийските игри в Токио, финишира за 54.396 секунди, което за съжаление, я остави извън финала, за който се класират само първите три състезателки.

Световната ни шампионка от Милано 2015-та греба по-слабо в сравнение със сериите, когато тя даде резултат от 53.831 секунди.

Победителка в серията с Алена Анздрова от Беларус с 51.201 секунди, а към нея във финала ще се присъединят още Стефаника Урсу от Румъния и Яна Жетек от Чехия.

По регламент тези три състезателки ще гребат във финала с най-добрите шест от предварителните серии, които се проведоха във вчерашния ден.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?