Станимира Петрова Инински
Снимка: БФБ
14:31, 09.05.2022
Чете се за: 00:47 мин.

Станимира Петрова ще бъде първата българка, която ще се качи на ринга на Световното първенство по бокс за жени в Истанбул, Турция. Шампионатът започва днес от 18:00 часа.

Световната и трикратна европейска златна медалистка ще стартира в първия мач на ринг В. В категория до 54 килограма Станимира Петрова ще се изправи срещу американката Шира Патрисио. С този двубой ще бъде открита и програмата на турнира.

При успех Петрова ще се класира за втория кръг, където съперничката ѝ вече е известна. Това е представителката на Пуерто Рико Анджелирис Лопес Мендес.

Чете се за: 01:32 мин.
Лудогорец взе солиден аванс след първия полуфинален мач с Хебър за Купата на България
20:36, 24.04.2024
Чете се за: 00:55 мин.
Берое спечели титлата в баскетболното първенство при жените след успех с точка разлика над Монтана
20:35, 24.04.2024
Чете се за: 02:42 мин.
Румен Радев удостои с Почетния знак на президента участниците в експедицията "Еверест 84"
20:11, 24.04.2024
Чете се за: 03:12 мин.
Кирил Киров в поредицата "Спортните таланти на България"
20:00, 24.04.2024 (обновена)
Чете се за: 02:37 мин.
ПАОК измъкна точка от гостуването на Ламия в 100-ата минута
19:11, 24.04.2024
Виктория Томова допусна обрат и загуби на старта на тенис турнира от категория WTA 1000 в Мадрид
18:48, 24.04.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Иван Иванов: Познавам обстановката в ЦСКА 1948, в клуба има много талантливи млади футболисти
18:45, 24.04.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Георги Глушков награди участниците в експедицията "Еверест 84"
18:44, 24.04.2024