Стефан Стоянов: Вероятността аз да остана начело е много малка, чужденец ще бъде треньор

стефан стоянов вероятността остана начело малка чужденец треньор
20:02, 01.06.2023

Старши треньорът на Ботев Пловдив - Стефан Стоянов, остана доволен от играта на неговия тим при победата с 2:1 над Локомотив София в предпоследния четвърти плейофен кръг на Първа лига.

"Възползвахме се от нашите положения и победихме. Футболистите са изморени в края на сезона. Имаше период, в който бяхме натрупали загуби, но успяхме да успокоим хората за кратък период.

Намерихме правилните позиции на някои, други получиха почивка. През второто полувреме направихме промени. Локомотив София владееше повече инициативата, но трябва да сме доволни от всички на терена. Играха спокойно и на база на втората част спечелихме закономерно.

Ако налагането на българи е политика, би било супер. Ако трябва да говоря от мое усещане, въпреки тези четири точки, вероятността аз да остана треньор е много малка. Вероятно треньорът ще бъде чуждeнец.

До мача ни с Арда има 3-4 дни. Можем да проведем тренировъчен процес. Ще играем с тези, с които разполагаме. Ще участват най-вече юноши, ще усетят атмосферата, но ще имат нужда и от подкрепа, надявам се да я дадем. Да покажем, че футболисти и публика в Ботев са едно", заяви Стоянов след срещата на стадион "Локомотив".