Легендата на българския футбол - Христо Стоичков, изрази радостта си след спечелената 21-а Купа на България от ЦСКА.
Носителят на "Златната топка" за 1994 г. отправи видео послание в социалните мрежи, с което поздрави клуба и футболистите на "червените" и се заяде и с тима на Левски.
"Благодаря, армейци! Благодаря Ви футболисти, благодаря Ви треньори, благодаря и на ръководството! Купата е наша, купата е „червена”. И едно запомнете: там, на Сухата река, настана гробна тишина! ЦСКА ликува, България празнува! От мен, както винаги, една голяма прегръдка. Само ЦСКА”, изригна Стоичков в "Инстаграм".
View this post on Instagram
Ясна е програмата на първите три кръга от футболното първенство, шампионатът се открива с мача Спартак Вн - ЦСКА 1948 на 17 юли
Стан Вавринка ще изиграе прощалния си мач в тениса в компанията на Федерер, Мъри и Монфис
Кими Антонели даде най-добро време в първата тренировка преди Гран при на Австрия
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души