Легендата на българския футбол - Христо Стоичков, изрази радостта си след спечелената 21-а Купа на България от ЦСКА.
Носителят на "Златната топка" за 1994 г. отправи видео послание в социалните мрежи, с което поздрави клуба и футболистите на "червените" и се заяде и с тима на Левски.
"Благодаря, армейци! Благодаря Ви футболисти, благодаря Ви треньори, благодаря и на ръководството! Купата е наша, купата е „червена”. И едно запомнете: там, на Сухата река, настана гробна тишина! ЦСКА ликува, България празнува! От мен, както винаги, една голяма прегръдка. Само ЦСКА”, изригна Стоичков в "Инстаграм".
View this post on Instagram
Гледайте финалите на Световната купа по модерен петобой в Будапеща пряко по БНТ 3
Джордж Лазаров приключи участието си в четвъртфиналната фаза на турнир в Сърбия
Яник Синер ще срещне сърбин на старта в Уимбълдън, Новак Джокович ще премери сили с китаец
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души