Легендата на ЦСКА Христо Стоичков подкрепи тима след тежкото поражение за Суперкупата на България.
”Червените” загубиха с 0:4 от Лудогорец в двубоя, който се игра на Националния стадион ”Васил Левски”.
“Скъпи „армейци“, загубата тежи, това е факт. Но едно трябва да се запомни, силен е не този, който не пада, а този, който след като падне, се изправя отново. ЦСКА е велика институция и всички трябва да милеем за нея“, каза Христо Стоичков.
„На вас, футболистите, ще кажа едно - фланелката червена с гордост носи и публиката ще ти благодари. Успех на всички цесекари“, заяви Камата.
Отборът на ЦСКА не излезе на терена при награждаването, а медалите бяха отнесени в съблекалнята на тима.
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"
Какво се случва в интерната в с. Варненци година след сигналите за насилие?
Земетресение с магнитуд 7,1 разтърси крайбрежието на Венецуела (СНИМКИ)