Столичната регионална здравна инспекция връчи акт на шефа на футболния отбор "Локомотив" (София).
По време на мача им със "Славия" на националния стадион в понеделник е установено грубо неспазване на противоепидемичните мерки. Наказан е директорът на отбора домакин. Глобата е от 500 до 2000 лева.
Това е втора санкция за неспазване на мерките на стадиона от началото на тази седмица. В понеделник беше глобен и шефът на ЦСКА.
От СРЗИ са изпратили напомнителни писма за спазване на мерките и до отборите на "Левски" и "Лудогорец", чиято среща предстои.
От учебната стая до Космоса: 12-годишният Александър с първи стъпки към мечтата си
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец