В Столичната Регионална здравна инспекция се нуждаят от доброволци, стана ясно от апел, споделен от шефа на "Пирогов" проф. Асен Балтов във Фейсбук.
В съобщението се казва, че хората са на предела на силите и възможностите си и имат нужда от съдействие.
Работи се от понеделник до петък между 8.00 и 17.00 ч. Работата е да се въвеждат данни в единната информационна система, прозвъняват се карантинирани и контактни лица.
Помощта е нужна за 2-3 седмици, предвидено е и възнаграждение.
"За да ни помогне Бог, трябва да си помогнем сами. Споделете с приятели, трябват сериозни и добри хора", се казва още в съобщението.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец